Index of /2008/06/14

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]ambasadori-thaci-dhe-be-ja-pa-shkop/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]dorezohet-qeveria-gati-amnistia-fiskale-per-400-milione-euro/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]euro-2008-gjendja/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]firma-%E2%80%9Ccamuzzi%E2%80%9D-pergenjeshtron-qeverine-pas-7-muajsh-reagon-opozita-%E2%80%9Cpremtimet-e-berishes-jane-demagogji%E2%80%9D/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]goja-leng/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]keshilli-europes-kerkon-urgjent-hapjen-e-dosjeve-te-spiuneve-berisha-i-bllokon/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]mbumk-fillon-dhenien-me-koncension-te-tokave-bujqesore-te-lena-djerre/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]ngjela-gerdec-mediu-rrezikon-20-vjet-burg/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]paradokset-e-investimeve-ne-qendren-e-kryeqendres-se-kosoves/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]rama-ska-shqiperi-evropiane-me-fshat-mesjetar/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]rivotimet-ne-maqedoni-diten-e-diele-do-te-mbahen-ne-187-qendra-votimi-ne-zonat-me-mbi-90-per-qind-shqiptare-mesohet-se-te-drejten-e-rivotimit-do-te-kene-mbi-161-mije-votues-sipas-komisioni-shteter/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]te-panjohura-nga-kalaja-e-tiranes/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]tirana-kulturore-11-qershor-2008/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]toka-bujqesore-fillon-dhenia-me-koncesion/2016-09-30 19:52 -  
[DIR]topi-interviste-per-bbc-sqaron-repliken-me-homologun-serb/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]traktati-i-lisbones-irlanda-thote-jo/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80