Arkivi për diten June 14, 2008

Euro 2008: klasifikimi i skuadrave

Traktati i Lisbonës, Irlanda thotë “jo”

Toka bujqesore, fillon dhenia me koncesion

Topi intervistë për BBC, sqaron replikën me homologun serb

Të panjohura nga Kalaja e Tiranës

Tirana Kulturore 11 Qershor 2008

Paradokset e investimeve në qendrën e kryeqendrës së Kosovës

Dorëzohet qeveria, gati amnistia fiskale per 400 milione euro

MBUMK fillon dhënien me konçension të tokave bujqësore të lëna djerrë

Ngjela: Gërdec, Mediu rrezikon 20 vjet burg

Këshilli Europës kërkon urgjent hapjen e dosjeve të spiunëve, Berisha i bllokon

Firma “Camuzzi” përgënjeshtron qeverinë pas 7 muajsh. Reagon opozita: “Premtimet e Berishës janë demagogji”

Rama: S’ka Shqipëri evropiane me fshat mesjetar

Maqedoni, të dielën rivotohet në 187 qendra

Goja leng

Ambasadori Thaçi dhe BE-ja pa shkop

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com