Arkivi për diten June 13, 2008

Prishtina pranon në parim dokumentin e Ban Ki Moon-it

Shqipëria më pak se një euro

“Gazi i lëngshëm, rrezik serioz”

Rradha e gjerave

ILO- 40 mijë fëmijë pa shkollë

Shkollat në epokën dixhitale

OKB’ja, Shqiperia dhe Pergjegjesia

Xhorxh Bushi i dërgon letër Berishës: “Vlerësoj lidershipin tuaj”

Qeveria tallet me ushtarakët, i kompenson me një kafe në ditë

Raund i ri bisedimeve për emrin

Nevoja për të ndërhyrë, kur regjimet totalitare e mbushin kupën

Një konflikt i ngrirë?

Lebetia e re nga fronti i brendshëm

A do ta gjejë Rama me Berishën kabllin kinez

Manual për përdorimin e shtetit qytetar

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com