Arkivi për diten May 7, 2008

PR: Ja tre emrat per minister

Kryeministri Berisha ironi me demokristianët

Zv.ministrja kurohet në SHBA me 100 milionë lekë të qeverisë, njerëzit vdesin nëpër spitale

Sondazhi për korrupsionin, rritje nga një vit më parë

Ne qofte se do kishte nje emer te dyte…

Vizat

Topi firmos Kushtetutën e re

“Tit for tat” asiston “win-win”

PD dhe heshtja kompromentuese për Gërdecin

KORRUPSION ME GERDECIN, Hetimi, jane rritur vlerat monetare te demeve

PS, Rama thirrje Berishes: Shkarko Sefgjinin!

Santogold - L.E.S. Artistes

Në kërkim të së panjohurës së Leonard Veizit

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com