Arkivi për diten May 21, 2008

Serbia braktis punimet e samitit në Pomorie të Bullgarisë

Fushata pa fushatë

Berisha, ofertë Cekës për zgjedhjet e 2009-ës

Burrel, gjyqtari dhunon gazetarin e “Fiks Fare”

Kryeministri Berisha: Qeveria shfuqizon vendimin e qeverisë Meta për trojet në bregdet

Turboshkombëtarizimi

Podcasti i BRISKUT - Maj 2008 (1)

Parlamenti i Kosovës çkombtarizon shqiptarët kosovarë

ARMO, tenderi i privatizimit hapet sot në orën 14.00. Media do të dalë jashtë kur të vlerësohen ofertat

Një (tjetër) shqiptar në Hagë

Shën Naumi dhe Gjiri i Vlorës

Kadare: Letërsia e madhe është e rrezikshme për regjimet totalitare

Indeksi, Shqipëria, e 79-ta në botë per paqe dhe qetësi

Parlamenti debaton për produktet ushqimore jashtë standarteve dhe rrezikun për qytetarët

Falimentimi kalon pa votat e opozitës

Mbikalimi, pas 30 majit nuk ka më trafik të rënduar

Haga ngre akt-padi kundër Baton Haxhiut

“The vulture”

Programi i partise se Ngjeles: Partia Ligj dhe Drejtesi

Një ditë show për jetimët, sot vazhdon tmerri i përditshëm

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com