Arkivi për diten May 12, 2008

Skafet: prej sot mund të rikthehen në lundrim.

Rruget ‘07, “Berisha” djeg 80 milione euro

Shpërblehen me nga 20 mijë lekë 97 mjekë e infermierë në Durrës

Serbi: Presidenti Tadiç shpall fitoren në zgjedhje

Berisha: Nga ana ime dhe e zotit Rama është rënë dakord që të shembet muri i imunitetit

Projektligji, ndryshojnë procedurat e falimentimit për bizneset

Amendamentet qe aftesojne autoritarizmin

Atentati, Ahmeti akuza te drejtperdrejta PDSH-se. Ferxhi: Atentatoret s’kane lidhje me PDSH

Tërmeti në Kinë

Athinë - Tiranë

Politicks of Luv

Viktimat e Gërdecit të dëshpëruar dhe gati për grevë urie

That’s not paradise…

Tepelene, kapen 600 kg mariuane ne kamion, plagoset drejtuesi i mjetit

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com