Arkivi për diten April 29, 2008

O Tempora! O Mores!

Minipjese nga “Kenga e Mjelmes” ose “The Dark Opera”

Letra e Ilir Metes per Edi Ramen

Pranvera në arat. 3 Foto.

Hipotezë mbi tranzicionin në lëmin e surrealizmit shqiptar

Islamikët dhe pavarësia e Kosovës

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com