Produkt 28 - Si pemë

[kml_flashembed movie="http://youtube.com/v/ZWsoxOWd-60" width="395" height="320" wmode="transparent" /]

Dergoje artikullin me email Printoje artikullin

9 Komente

 1. shqipe@ou thotë:

  28 April 2008 @ 2:28 am

  Ata te Top-Channel e kane bere aminimin? Kenge koti, vidio koti.

 2. blete thotë:

  28 April 2008 @ 3:30 am

  kenga me pelqeu, videoja dicka me pak. ndoshta po te ishte kafshe tjeter ne vend te rosakut…

 3. olsib thotë:

  28 April 2008 @ 1:48 pm

  Kenga e bukur, koncepti i videos gjithashtu! Realizimi le pak per te deshiruar!

 4. VQ thotë:

  28 April 2008 @ 7:23 pm

  Hej, ca po thoni mo. Ca keng e bukur??? Ca dmth “rri si peme”???
  Muzika… hem, e lezecme

 5. INA thotë:

  28 April 2008 @ 9:34 pm

  Lovely!!

 6. Eri B. thotë:

  29 April 2008 @ 10:11 am

  Mua po m’duket e lezetshme.

 7. Liri thotë:

  29 April 2008 @ 12:43 pm

  Mua me pelqen.
  Nje kenge qe te jete e bukur nuk ka nevoje te flase per dashurine me dhimbje, per ndryshime me ane te revolucionit, apo per konceptin e thelle dhe abstrakt te jetes, qe asnje njeri nuk e ka kuptuar deri tani.
  Nje kenge eshte e bukur kur te argeton.

 8. ITS thotë:

  29 April 2008 @ 11:39 pm

  LOL, wtf?

 9. ksevi thotë:

  29 April 2008 @ 11:52 pm

  Ne qoftese e degjoni me vemendje do ta kuptoni se sa e lezetshme eshte ndersa per vidioklipin me duket shume i arritur.

Komentet per kete teme jane te mbyllura.
Per t'u mbrojtur nga spam-i, Peshku pa uje i mbyll komentet e cdo teme pas 60 ditesh.

 • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com