Arkivi për diten April 26, 2008

Ligjet e pakicës dhe përfaqësimi është ende i pamjaftueshëm, thotë avokati i popullit i Maqedonisë

Braktisja e Tiranës!

Rama në Tropojë; Mahnitet nga Bjeshkët, nuk përmend Berishën

Naftë dhe gaz, Shqipëria do të flasë rusisht?

Tryeza e “Qemal Stafës”: Papunësia 30%, në Tiranë 20 mijë të papunë

Idiosinkrazia e politikes se vjeter (dhe ena bosh e politikës së re)

Lesi: Më 10 maj, kongres për shkarkimin e Ndokës

Lohan: Duhet bërë shumë më tepër për të luftuar korrupsionin

Gezuar Pashket

Pritje

Bronx - bukë e kripë e zemër të bardhë

Fjala e plote e kryeprokurores Ina Rama

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com