Arkivi për diten April 2, 2008

Foto e ditës: “Autobuzi” i fshatit Reps

Kreu i PS-së shpërndan çorape dhe sapunë të cilësisë më të ulët për të prekurit nga tragjedia

Bush: Vendim historik - Shqipëria, Kroacia dhe Maqedonia në NATO

Si do të hyjnë ndihmat e Rusisë në Kosovë?

Energjia, rritja e cmimeve e pamjaftueshme

Me 1 korrik rritje pagash dhe pensionesh

Polici i plagosur në Gërdec, mjekët grekë e injorojnë, i refuzohet viza italiane

“Ora e Tokës” …çdo ditë

Ismail Qemali, gjjimnazi, xhungla ku mbijeton me i forti

Kafazë

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiK

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com