Arkivi për diten April 17, 2008

Çmimi i naftës shënon rekordin e ri 115 dollarë për fuçi

Deklaratë për shtyp e Ministrit të Financave

Tallja me “rebelët”

Mbrëmje para televizorit

Foto e ditës: Gaza City

Video: Kledi Kadiu në “Giulietta e Romeo”

Ambientalistët e Vlorës, biznesmenë ndotës

Ben Kiço Blushi dhe ideologjia urrejtjenxitëse e Ortodoksisë

Një shpjegim i domosdoshëm

Pse humbi Veltroni në Itali

Dhë ShqipStarShou!

Spahiu: Politika ka vendosur monopolin mbi gjyqësorin

Perëndim i sëmurë

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com