Arkivi për diten March 20, 2008

Greqia mbështet anëtarësimin e Shqipërisë në Nato

Bush autorizon furnizimin me armë të Kosovës

Mirekuptim?

Artistët kundërshtojnë “reformën Pango”

Kush eshte fajtori???

Unë bëra ligjin, Ministria e Mbrojtjes kishte detyrë ta zbatonte

Dosja “Gërdeci”, prokuroria kërkon ekspertë amerikanë

Ndal dhunës!

Marshalli dhe mercenarët e tij

Punëtorët: Ju rrëfejmë tregtinë e municioneve

Zbardhet biseda e përgjuar

Dështimi i radhës i OSBE/ODIHR

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com