Arkivi për diten February 6, 2008

ERE, pas 15 shkurtit tarifa të reja të energjisë

Vazhdon gara kokë më kokë mes Hillari Klintonit dhe Barak Obamës

Pyetje: Çfarë paraqet kjo fotografi/hartë?

Njerëzit varfërohen, qeveria shkurton 10 % asistencën

Gjërat që di (Letërsi e nivelit të rëndomtë)

Dy duar për një kokë

Anëtarësimi, Shqipëria merr ftesën për në NATO

Nanoistet i shtojne votat mazhorances

Për nder të emrit shqiptar

Mbi baltë të ëmbëlsuar (ose të mjaltësuar)

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com