Arkivi për diten February 4, 2008

Nostalgjitë e shkuara që ngatërrojnë vizionet e së ardhmes

Alfabeti i zileve

Nata e të çmendurit

Shpejt do vdes

Karnavalet në Rio

Foto dite: Pamje nga ndërtimi i shpejtë i mbikalimit në Kamëz

Heqja e trenit Tiranë- Shkodër, dëmtohen shtresat e varfra

Flamuri i NATO-s si brekë për Ramën

Degjenerimi dhe…integrimi

Mos heshtni për Brokajn

Ku kanë shkuar paratë e dhëna për rrugën?

Privatizimi i Urgjencës; QSUT, së shpejti tender ndërkombëtar

Presidenti serb Tadiç fiton në zgjedhje ndaj rivalit Nikoliç

Presheva: Ne, pjesë e Kosovës dhe jo e Serbisë

Shqipëria ngjit 32 shkallë në përmirësimin e mjedisit

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com