Arkivi për diten February 13, 2008

Sulltanët e mëdhenj të këtij vendi të vogël

Banka Boterore, Projekt zhvillimi ne Himare

VENERA*

Ministri Olldashi në gjykatë si dëshmitar i mbrojtjes për vëllezrit Rexha

Koshtunica: Thirrje serbeve te Kosoves te mos largohen nga shtepite e tyre

Një gotë verë falas për Pavarsinë në të gjithë Shqipërinë

Rinia në burg dhe nga burgu në liri

Fluturake e drojtur

Si një rrufe e zjarrtë…

Bukë hanë minjtë, raki pinë zotërinjtë!

Shqiptarët, në mëshirë të tregtarëve

Çmimin e bukës e rriti e majta

Zbulohen muret e Kalasë që i dha emrin Tiranës

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com