Arkivi për diten January 6, 2008

Reforma Ligjore, Pak Perparim Ekonomik

Shkatërrohen zbulimet ilire në Maqedoni

Kartat e identitetit, brenda këtij viti

Pasuria e naftës, feja dhe demokracia në vendet në zhvillim

Absurdi, deputetë dhe me 800 vota

Përballja me antiopozitarizmin

Skandali, pulat e Qipros u shiten si te Patosit

Jeta me plehrat e të tjerëve

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com