Martesa

martesa me nje te “huaj” nuk te ben vetvetiu me mendje te hapur dhe acarohem me disa kur me permendin marrdheniet me joshqiptare si shenje e mendjes te hapur, te modernizimit…. shenje fshatarsie per mua … jo pse kane marrdhenie me nje joshqiptare por kur e perdorin si pretekst per ta bere veten me “open minded”, njesoj si te veshesh D&G per te shfaqur shijen e holle

Parulla Armiqesore

Dergoje artikullin me email Printoje artikullin

2 Komente

 1. Zonja nga Qyteti thotë:

  24 February 2008 @ 3:11 pm

  1 kg uje 1 kg uje= 2 kg uje
  1 kg moll 1 kg moll= 2 kg moll
  1 kg fıq 1 kg grosh= 2 kg ngaterrese POR PA DİSKUTİM NUK BEJNE 2 KG OPEN MİND:))
  zaten lendete unike jane gjithmone me cilesore se mixet:))))))))9

 2. Ravintsara thotë:

  24 February 2008 @ 3:45 pm

  Ehhh, po fjalën “i huaj” nuk është e nevojshme t’a vesh në thonjëza, Parulle.

Komentet per kete teme jane te mbyllura.
Per t'u mbrojtur nga spam-i, Peshku pa uje i mbyll komentet e cdo teme pas 60 ditesh.

 • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com