Arkivi për diten January 2, 2008

Industri të shtetëzuara

Ku është Osama bin Laden dhe cila do të jetë e ardhmja e al-Kaidës?

The bus people !

Ndoka: Stop ushqimeve nga familja

Random Walk

Per Vitin e Ri, do shesim nje femije.

Mallkimi i të pafeve

Gjithmone ka nje here te pare….

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 03

Arkivi për diten January 3, 2008

Perspektivat e Mitrovicës për vitin 2008

Vështirësi në veri për shkak të motit

Serbia tallet me MSA-në

Diasporë tavolinash: Vit i ri, me nga një nuse

Poeti mbret

Vendos Diçiturën 17

Sikur ta dija…

Foto e ditës: Ndërrimi i viteve në Shkodër

Ekonomia e të ikurve

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 04

Arkivi për diten January 4, 2008

Viti i Ri, plehrat pushtojne kryeqytetin

Nepravishta: Konsultime për çmimin e energjisë

Një rrënjë kundër urisë - Viti ndërkombëtar i patates

National Geographic: Shqipëria, destinacioni kryesor për turizmin këtë vit

Rama leter Rupelit: Presidenca Sllovene ne BE shans per Ballkanin

Përpjekja e ndërkombëtarëve për të prodhuar skenën politike të Tiranës

Përmasat e krimit

Nesti Nase: Kadriu tërhoqi Sigurimin e Shtetit nga vëzhgimi i Pentagonit

Edhe unë jam shqiptar

Adaggio

Martesa

Koshtunica: BE të zgjedhë, marrëveshjen me Serbinë apo misionin në Kosovë

Nafta arrin çmimin rekord $100 për fuçi në bursën e Nju Jorkut

Paradhoma e ferrit.

Koshi i Evropës

Për çdo njeri, në çdo kohë, ka një shans të ri, një fillim të ri

Një polic i vrarë - dy të lënduar gjatë një sulmi

Mjaft: Policia dhunon aktivistët e Vlorës

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 05

Arkivi për diten January 5, 2008

Përse Baze dhe Braçe kërkojnë largimin e Lulzim Bashës

Kroacia kap anijen italiane ditë pas hyrjes në fuqi të zonës së peshkimit

Dimri i fundit i qeverisë

Tri genjeshtra dhe nje ligj

Dhuratë simbolike: shpërndahet kalendari i integrimit

Bllokohet projekti 2.5 mld Euro

Vlora mes naftes dhe revolucionit

Muzgje të ngrirë

Askete

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 06

Arkivi për diten January 6, 2008

Reforma Ligjore, Pak Perparim Ekonomik

Shkatërrohen zbulimet ilire në Maqedoni

Kartat e identitetit, brenda këtij viti

Pasuria e naftës, feja dhe demokracia në vendet në zhvillim

Absurdi, deputetë dhe me 800 vota

Përballja me antiopozitarizmin

Skandali, pulat e Qipros u shiten si te Patosit

Jeta me plehrat e të tjerëve

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 07

Arkivi për diten January 7, 2008

Një protestë e pasinqertë kundër qeverisë

Vizat, Maqedonia “mbyll kufirin” për shqiptarët

Numrat dhe vijat

Plehrat

Foto nga protesta në Vlorë

Ich bin nicht Blöd

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com

Peshku pa uje » 2008 » January » 08

Arkivi për diten January 8, 2008

Certifikatat e gjendjes gjyqësore On-line, të realizuara sipas standardeve më të avancuara

Mëhallat e botës

PS, bashkëpunim pa kushte për integrimin në NATO

Olldashi: Abuzimet me SMS-të do të verifikohen

Ruci: Edi Rama Kryeminister

Të braktisur, vetëhelmohen burrë e grua

Të mohosh veten

Topalli, akuza pushtetit për militantët e braktisur të PD

Kundër barbarizimit të trashëgimise kulturore

Energjia bërthamore

Nëse më harron

Kosovë: PDK dhe LDK nënshkruajnë marrëveshjen për koalicionin qeverisës

A janë provincialë kritikët dhe letrarët shqiptarë?!

Teknologjitë e mashtrimit

Jepni per Fan Nolin!

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com