Vend arbitraritetesh

“O vend arbitraritetesh, vend ku gazetari behet gjykates dhe kryetarja e kuvendit eshte pike se pari nene, vend manipulimesh mediatike, sentimentalizmi dhe filantropizmi idiot, vend feministesh te dites se fundit, vend revolucionesh ne gote!”

tropizma

Dergoje artikullin me email Printoje artikullin

5 Komente

 1. emigrant thotë:

  30 December 2007 @ 3:52 pm

  o pasuri kombetare! ;) :D

 2. losttext thotë:

  30 December 2007 @ 3:57 pm

  filantropizmi idiot, feministet e dites se fundit dhe revolucionet ne gote…
  per pak mendova se tropizma po behet lirike :D

 3. Cajupi_junior thotë:

  30 December 2007 @ 4:26 pm

  ” O vend arbitraritetesh , vend ku gazetari behet gjykates dhe kryetarja e kuvendit eshte pike se pari nene, vend manipulimesh mediatike,sentimentalizmi dhe filantropizmi idiot, vend feministesh te dites se fundit ( pervers deri ne kafsheri ), vend rrevolucionesh ne gote !”

  e nje truri …..errozion qyteterues !
  Tropizma thenja jote eshte padyshim , per mendimin tim thenja e Vitit , ktu, koplimente , pershendetje !

 4. tropizma thotë:

  30 December 2007 @ 5:52 pm

  marre drite nga drita juaj emigranto, jam si hena ;)

  losti ti vete e ke thene qe gjuha jone e natyrshme eshte poetike :) si ishte ajo puna e drites?

 5. Leon thotë:

  30 December 2007 @ 5:55 pm

  tropizma,
  Une do te shtoja edhe naivitetin.. teper acaruese!!!

Komentet per kete teme jane te mbyllura.
Per t'u mbrojtur nga spam-i, Peshku pa uje i mbyll komentet e cdo teme pas 60 ditesh.

 • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com