Arkivi për diten December 27, 2007

Turistë të tepërt? Në Toskana, ndoshta

Pse fitoi PDK-ja?

“Elisabeta II është një dhi”

Edi Rama, 250 udhëtime në qytete e fshatra të vendit

Kriza amerikane e hipotekave dhe pasojat e saj në ekonominë botërore

Serbia miraton rezolutë kundër pavarësisë së Kosovës

Pikëpyetje pas pikëpyetjesh

Djalli im

Hakmarrja

Hakmerret per vdekjen e dy femijeve

Kuvendi voton pro heqjes se imunitetit te Ministrit Basha

Benazir Bhutto vdes në një atentat

Më mirë debat, se mosmiratim i heshtur

Vullneti politik i munguar

Viti 2007, 13 mije letra Berishes perj korrupsionin

Kalanzopulos: Shqipëria - histori suksesi për investimet e Bankës Botërore

Viti i Ri, 4 kubiste do te ndezin Tiranen

Rritja e akcizave: Ekstremizëm i majtë

Shqipëria, parajsa e pasurive të paluajtshme

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com