Arkivi për diten December 19, 2007

TIME: Vladimir Putin, Njeriu i vitit

Tiranë, i ftohti pushton shkollat. Nxënësit, lekë për soba gazi e furnela

“Fiks Fare” mbush 5 vjet

Nga dalin telenovelat

Tatimet, gjobe 50 mije leke subjektit qe rrit artificialisht çmimet

Plan shkatërrimtar dhe fyes

LSI: Proporcional të pastër

RTSH: Hetim për votimin në Këshill

Vdekja

Të lejohet hashashi

Vargje per 5 Majin

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com