Index of /2007/12/09

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]aborti-eshte-ceshtje-e-zgjedhjes/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]apel-drejtuar-be-se-per-kosoven/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]bota-virtuale-dhe-rinia-e-shthurur/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]cmimet-e-energjise-fmn-gozhdon-qeverine/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]durres-kukes-e-vetmja-dosje-ne-hetim%E2%80%9D/2016-09-30 19:51 -  
[DIR]hipokrizia/2016-09-30 19:51 -  
[DIR]informacioni-preferon-te-evitoje-tregun/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kaos-me-rruget/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kishat-dhe-manastiret-serbe-ne-kosove-te-shkaterruara-ne-trazira-nuk-jane-riparuar/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]media-turke-pasqyron-gjeresisht-viziten-e-kryetares-topalli-ne-turqi/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]mima-sanksione-te-ashpra-ndaj-tregtareve-qe-rrisin-cmimet/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]moore-serbia-nuk-ka-mesuar-asgje-nga-viti-99/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]nano-ik-u/2016-09-30 19:51 -  
[DIR]olldashi-gjate-2008-s-ne-treg-dhe-dy-kompani-te-telefonise-celulare/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]pasojat-e-mentalitetit-e-qeverisjeve-sot-per-neser/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]shkence-dhe-teknologji-rritje-e-ngadalte-e-perdoruesve-te-internetit-ne-ballkan/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]themeluesit-e-pd-se-shume-emigrante-nje-kryeminister/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]uithers-kjo-shqiperi-befasuese/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80