Arkivi për diten October 9, 2007

Serbia, Kosova dhe BE

Një konservatorizëm i ri po ngrihet në Evropën Lindore

Shqipëria me central bërthamor

Hall pa pronë, hall me pronë…

Gjykata: Koseni kthehu ne polici

Piktura te tjera nga Klodi

Topi: Pres nga Kuvendi nismën për shkarkimin e Sollakut

Marrëzia moderne

“Në kërkim të kopshtit të gjyshes”

Ish- i dashuri publikon videon seksi të xhiruar me telefon

Shtetet që përdorin më tepër celularët

Me pendat, e medha të shekullit XX

Austria dëbon vajzën kosovare, shpërthejnë polemikat në vend

Monolog mbledhjeje

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com