Index of /2007/10/13

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]%E2%80%9Calbtelecom%E2%80%9D-si-lejohej-vjedhja-nga-operatoret-rurale/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]8241/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]italia-shqiperia-perfshihet-ne-%E2%80%9Clisten-e-zeze%E2%80%9D-ekonomike/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]lidhjet-e-paligjshme-te-bojaxhiut/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]patriotizmi-i-vaket-shqiptar/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]perpos-librit-peshkupaujecom-dhe-ne-nje-reportazh-televiziv/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]pyetje-%E2%80%93-pergjigje-ne-ministrine-e-jashtme-amerikane-mbi-shqiperine/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]universiteti-teologjik-se-shpejti-ne-tirane/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]vrasja-e-emigrantit-korcar-policia-e-shkodres-ndalon-nik-gjekajn/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80