Arkivi për diten August 30, 2007

Shkërbërja e pandalshme e shqipes

Treshja përfundon takimin me Prishtinën – pritet takimi me Beogradin

Vëllezërit! (tregim i vërtetë)

Shqiptari Xhimi Marku, njeriu më i fortë në Angli

Kur nuk e punon tokën vetë, ta punojnë të tjerët

Nano-Rama, si do ta sulmojnë njeri-tjetrin në shtator

Ndotet porti, hidhen në det vajrat e djegura

Foto e ditës: Nuk iku vapa me Gushtin

LSI: Qeveria të kompensojë taksën e sheshtë

Evolucion dhe besimi: perjashtuese te njera tjetres?

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com