Arkivi për diten July 3, 2007

Topi: Klasa politike po futet në një rrugë jo-institucionale duke shkelur kushtetutën

Sa shumë filogrekë dhe filoserbë duan të bëhen president!!!

PS kthehet me Nanon, PD ia dredh Topit

Pash Zotin Ram, thuj Koços ta mbyllë atë copë rrugë te Brryli

Të paktën ujë

ERT, godet “Qylfonin”

Rritja e cilësisë së universiteteve kërkon tërheqjen në to të të shkolluarve më të mirë brenda dhe jashtë vendit

Skandali, Policia Bashkiake u vjel taksa tregtarëve për të shitur pa leje

Bamir Topi tërhiqet në mesnatë

Richelieu i Shqipërisë?

Fotografi nga një fundjavë në Dhërmi

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com