Arkivi për diten May 31, 2007

Edepsezer

Rrumpalla për konsensus

Kosovarët humbasin gjyqin në Strasburg

Ditë pa emër (NSFW)

Roli pellazgo-ilir ne formimin e gjuheve europiane

Sfidat e reja të gjuhës shqipe

950 mijë euro për ristrukturimin e kryeministrisë

Nano pret pergjigje

Sondazhi italian nxjerr shqiptarët “më të frikshëm”

Bombë Ekonomikut, alarm te Politekniku

Në Jalën e rrafshuar pas aksionit të Policisë Ndërtimore

PS: Masat e sigurisë për vizitën e Bush, diskriminim për shqiptarët

Violeta Manushi, beteja e madhe per te mbijetuar

Frikë

5 britanikë i presin veshin emigrantit shqiptar

Shqipëria nga ajri

Artur Liolin: Shqiptarët dhe amerikanët kanë vlera të përbashkëta

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com