Arkivi për diten May 22, 2007

Ministri i Kulturës: Moisiu harron të shkojë edhe në banjë

Kur të kthehem ne Shqipëri unë do bëhem…

KKRT-ja e Biankut fal TV ALSAT

A na duhet kjo votë islamike?

Në një dorë armën, në këmbë atletet

Durrës, turizmi “patriotik” në gërryerje

Topi: Qeveria, e paaftë për çështjen e pronave

Gruaja dhe e dashura e Armando Gjinushit, sherr mes tyre në gjykatë

Gomari bishtëshkurter dhe miza e kalit,sipas të gjitha gjasave, bishtëgjatë

KLD diskuton propozimin e ministrit Rusmali per shkarkimin e Artan Gjermenit

CV-të e deputetëve: Takova Papën

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com