Arkivi për diten January 21, 2007

Bar Peshku

Humb me sauditët, Bahrein heq Brigel

Si të popullarizoj faqen time në net!

Soros dhe treshja Berisha-Nano-Rama

Senatorja Klinton hyn në garën presidenciale

Ngjela: Nano e Berisha kanë fyer popullin

Pesë emrat për ministër të Brendshëm

Çfarë ndodhi dje në Himarë

Të gjitha votat tona për Dushkun!

Për një guzhinetë, 7 fshatra pa drita

Kthehet Agim Shehu një ditë para fushatës, pas 10 vjet ekzili

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com