Index of /2006/10/25

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]2-gusht-1992-%E2%80%93-terheqja-e-janullatosit-dhe-grekerve-nga-kisha/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]berisha-takse-per-kultet/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]grabitja-e-telave-gangrene-per-mirditen/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]hija-e-bashkise-mbi-seline-roze/2016-09-30 19:51 -  
[DIR]liria-e-medias-shqiperia-18-vende-me-poshte-nga-200/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]mocioni-ndaj-topallit-topi-opozita-e-varfer-ne-ide/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]populizmi-i-%E2%80%9Cmirepritur%E2%80%9D/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]terroristet-e-pervuajtur-kristiane/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]universiteti-i-tiranes-ja-projekti-per-kampusin-e-ri-tek-liqeni/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80