Index of /2006/07/28

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[DIR]65-pyetje-bejne-per-uje-te-ftohte-deputetet-e-pd-se-shkoder/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]a-mund-te-zgjerohet-baza-dialektore-e-shqipes-standard/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]bashkia-dhe-qytetari-kush-i-sherben-kujt/2016-09-30 19:51 -  
[DIR]boll-me-me-aa-gill/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]cfare-dikton-kodi-zgjedhor/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]femijet-firmosin-mbi-vdekjen/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]identiteti-evropian-i-shqiptareve/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]kryeministri-berisha-pershendet-ratifikimin-e-msa-nga-kuvendi-i-shqiperise/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]lufte-tjeter-per-kosoven/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]me-pushime-ne-durrestregimth/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]ps-urdheron-bllokimin-e-tenderave/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]turp/2016-09-30 19:53 -  
[DIR]zgjedhje-sipas-perkatesise-partiake-po-zgjedhje-sipas-pervojes-jo/2016-09-30 19:53 -  

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80